نتایج جستجو برای عبارت :

شماس شامی

درود بر دوستان تورک زبان که در سراسر ایران و جهان زندگی میکنند و امروز میخام یک گروه تورکی واتساپ بهتون معرفی کنم و از همه ترکها دعوت میکنم که بیان گروه.
گروه مخصوص شماس و چت کردن تو گروه مایه افتخار ماس و خیلی خوشحال میشم که این گروه رو برای چت کردن انتخاب کردین و ما هم سعی میکنیم تا در کنار شما باشیم.
اما گروه هدف های بلند مدتی داره و میخاد که با ساخت گروههای زیاد تورکی واتساپ ، نسبت به جمع کردن تورک ها به دور هم اقدام کنه و شما هم این فرصت خوب
حقیقت پاک درونتون رو به آرایشِ دروغ و نظاهر، نیالایید!
بذارین آدما خودتونو دوست داشته باشن... نه اون چیزی که شما سعی دارین بسازین
یا خودتونو تغییر بدین، یا چیزی که هستین رو قبول و باور کنین...
نذارین یه طوری بشه که یهو یه جای زندگی بزنین رو ترمز و به آینه نگاه کنین و ببینین کلا مسیرو اشتباه اومدین... و جایی که توش هستین نه جای شماس ، نه متعلق به شما...!
حواستون به خودتون باشه...
گم نکنین خودتونو...
حیفه...! :)
نزدیک یک ماهی میشه که چیزی ننوشتم، نه که چیزی نداشته باشم واسه نوشتن! نه اصلا این طور  نیست! 
هزار   و یک کار داشتم و دارم  و در مجموع از زندگیم در دو ماه گذشته لذت بردم. 
رنج می کشم ، می خندم و  شادی میکنم و این ها همه یعنی این که زنده هستم و انسانم.
احتمال داره کارم به زودی به دادگاه پاسگاه کشیده بشه ، احتمال هر چیزی هست. 
از نمک نشناسی بعضی دور و بری ها ناراحتم ولی چیزی نیست که بخام چماقش کنم بکوبم تو سر دیگران..
All is well
کلنگ  همچنان با شماس....
روایت تاریخی واقعه‌ی عاشورا در قالب داستان که نویسنده به دور از مرثیه‌سرایی‌های موجود در سایر آثار، داستانی خواندنی را به تصویر می‌کشد که علاقه‌مندان به کتاب‌های غیرمذهبی را نیز جلب خود کرده است.
این کتاب با نگاه نو اثر برجسته‌ای در میان رمان‌های تاریخی است زیرا با زاویه دید متفاوت از سایر آثار بیان شده است. کتاب شماس شامی از زبان یک غیر مسلمان مطرح می‌شود و همین موضوع باعث شده کتاب بدون هیچ جانب‌داری مسائل پس از حماسه‌ی عاشورا را
چرا اینقدر دایره ی دوستام زیادن چرااا؟
دلم نمیخاد با هیچکدومشون حرف بزنم... نه ببینم... هیچی نشه پقی میزنم زیر گریه... دست خودم نی میزنم زیر گریه. گریه ای که بعدش همه چی دوبرابر خراب تره.
به چه زبونی بهتون بگم نمیخام باهاتون حرف بزنم و ناراحت نشید؟ سه باره اومدی پیویم سکوت تحویل گرفتی برو دیگه هروقت حالم خوب بود بهت پی ام میدم حرف بزنیم.
میخام تنها باشم. بخواید نخواید فقط شادیهام با شماس... اصن خواستن شما مهم نی... من نمیخام غمامو جز اون نفرات انگشت
اگر دنبال صندلی کنفرانسی هستید که همیشه مدرن و به روز‌باشد صندلی7110 مناسب سلیقه شماسکیفیت و ارگونومیک بودن اولین مشخصه صندلی 7110 هست ، محصولاتی که دارای گارانتی‌هستند خریدی با خیال‌ آسوده را برای شما به همراه دارد.چه بسا در قبال محصولی با کیفیت و زیبا و همچنین دارای گارانتی ، با قیمتی مناسب روبرو خواهید شد.صندلی 7110 را برای اتاق کنفرانس خود انتخاب کنید ✔
صندلی اداری محک 
امروزه با گسترش شبکه های مجازی مثل اینستا و تلگرام باعث شدن رسانه های مثل وبلاگ حضورشان کم رنگ بشه ولی با این حال کاربران اینترنت بیشتر از کاربران شبکه های مجازی هست و یه جورایی شبکه های مجازی زیر مجموعه اینترنت می باشند.
ولی به نطر شخصی خودم وبلاگ پایدارتر و کاربرانی بهتری دارد ولی با این حال از نظر فضای انتشار پیام و مفاهیم کلی خیلی شبیه هم هستن و سلیقه ی شماس که کدام را انتخاب کنید و در بعضی موارد وجود هرکدام لازم و ضروری هست
انواع وبلاگ
و
تبریک به همه شما اردبیلی ها، گروه واتساپ اردبیل را ایجاد کردیم و این فرصتی است تا شما در یک گروه واتساپی دور هم جمع بشین و با هم چت دوستانه داشته باشید.
این چت حق شماس که در گروه واتساپ اردبیل به هم بپیوندین و از نظرات همدیگر استفاده کنید و ما هم به شما کمک میکنیم که گروه به شما خوش بگذره و در گروه با هم چت کنید.
این گروه همانند لینکدونی اردبیل در واتساپ است چراکه همه دوستان اردبیلی در گروه هستند و این یک فرصت برای چت و گزاشتن تبلیغات در گروه اس
کتابهای پیشنهادی با موضوع عاشورا و قیام سرخ حضرت امام حسین علیه‌السلام: 
*کتاب آه، یاسین حجازی، جام طهور 
*سحاب رحمت، عباس اسماعیلی یزدی
*حماسه حسینی، شهید مطهری
*فردا مسافرم، مریم راهی، نیستان
*فصل شیدایی لیلاها، سید علی شجاعی، نیستان
*آفتاب در حجاب، سید مهدی شجاعی، نیستان
*پدر، عشق، پسر، سید مهدی شجاعی، نیستان
*سقای آب و ادب، سید مهدی شجاعی، نیستان
*از دیار حبیب، سید مهدی شجاعی، نیستان
*شماس شامی، مجید قیصری، افق
*نامیرا، صادق کرمیار، ن
تبریک به همه شما اردبیلی ها، گروه واتساپ اردبیل را ایجاد کردیم و این فرصتی است تا شما در یک گروه واتساپی دور هم جمع بشین و با هم چت دوستانه داشته باشید.
این چت حق شماس که در گروه واتساپ اردبیل به هم بپیوندین و از نظرات همدیگر استفاده کنید و ما هم به شما کمک میکنیم که گروه به شما خوش بگذره و در گروه با هم چت کنید.
این گروه همانند لینکدونی اردبیل در واتساپ است چراکه همه دوستان اردبیلی در گروه هستند و این یک فرصت برای چت و گزاشتن تبلیغات در گروه اس
 #شماس_شامی #مجید_قیصریحرف هایی جناب جالوت زدند که میهمانان از شنیدنش ترسیده بودند!سرورم به خلیفه گفته: " تو در حالی به آن تخت تکیه کرده ایی که جای تو آن جا نیست.تو کسی را متهم به بی دینی و خروج از دین میکنی که جد تو را مسلمان کرده.به من که یکی از نوادگان دور پیامبر خدا هستم آن چنان احترام می گذارند که من خجالت میکشم. آن وقت شما نوه ی پیامبر خود را کشته و این گونه بر کشته اش شادی می کنید!"و خیلی حرف های تند دیگری که میهمانان سعی کرده اند سرورم را آر
کتابهای پیشنهادی با موضوع عاشورا و قیام سرخ حضرت امام حسین علیه‌السلام: 
*کتاب آه، یاسین حجازی، جام طهور 
*سحاب رحمت، عباس اسماعیلی یزدی
*حماسه حسینی، شهید مطهری
*فردا مسافرم، مریم راهی، نیستان
*فصل شیدایی لیلاها، سید علی شجاعی، نیستان
*آفتاب در حجاب، سید مهدی شجاعی، نیستان
*پدر، عشق، پسر، سید مهدی شجاعی، نیستان
*سقای آب و ادب، سید مهدی شجاعی، نیستان
*از دیار حبیب، سید مهدی شجاعی، نیستان
*شماس شامی، مجید قیصری، افق
*نامیرا، صادق کرمیار، ن
الان ک دارم این پست رو براتون مینویسم حدودا یک ربع دیگه بازی استقلال و الریان تو آسیا شروع میشه استقلالی ک 30 میلیون هوادار داره 7 سال زجر آور برای این طرفدارا رقم زدن هر نیم فصل بازیکن و مربیشو فراری دادن هیچوقت تو این چند سال ثبات تیمی و تاکتیکی نداشته اما همیشه نیم فصل دوم درخشیده داستان امسال کمی فرق کرد استراماچونی تو همون نیم فصل اول تیم رو به اوج رسوند صدر جدولش کرد همه ی هوادارا استقلال رو یک مدعی قهرمانی در آسیا میدونستن اما این قدرت
رفتم کلاس سه تار 
خیلیییی پیشرفت کردم 
استادم برام دست زد و من ذوق کردم...
دفعه ی قبلی خیلی داغون بود اوضاعم...
ولی اونقدر تمرین کردم که خوب شدم :)...
سر راه برگشتنم از کلاس ، یه نم بارون خوبی میزد...
پیاده اومدم...
سر راهم گوجه فرنگی و کدوهای کوچولو کوچولو گرفتم تا برای فردا که کشیکم و پس فردا جمعه که میام از کشیک و وقت غذا درست کردن ندارم ، خوراک کدو درست کنم :) 
الان که دارم مینویسم کدوهام دارن سرخ میشن... 
از اون طرف دقیقا امروز با خودم قرار بسته بود
آیت الله کشمیری می‌فرمود در هند یه مرتاضی بود، این توانایی رو داشت که اگر اسم شخص و مادرش رو بهش میگفتیم، بهت میگفت که طرف زنده‌س یا مرده و کجا دفنه. ازش چند نفر رو پرسیدیم کاملا درست جواب داد. مثلا آیت الله بروجردی رو پرسیدیم، گفت: کُم کُم. منظورش قم بود. یعنی قم هستش پرسیدیم زنده‌س یا مرده، گفت مرده. آیت الله کشمیری اهل کشمیر بود و زبان هندی رو بلد بود
این مرتاض این توانایی رو داشت که بفهمه منظور ما چه کسی هست. چون مثلا اسمها خیلی مشترک هستش،
به گپ همه باحالا مشهد خوش اومدی
─┅━━━━✦━━━━┅─
اینجا همـہ هستن خاص
 اینجادنیاے عاشقاس
 عشق تو وجودماس
آرزوے ماخوشبختے شماس
لینڪ دادن ڪارہ حسوداس
─┅━━━━✦━━━━┅─
پـــــســـــرا  دخـــــتـــــرا
لینک عضویت گروه تلگرام همه باحالا مشهد
حتما با فیل شکن وارد شوید ، بدون فیل شکن لینک کار نمیکند

لینک عضویت بهترین لینکدونی فعال رایگان تلگرام
دریافت لینک عضویت گروه های تمام شهر ها روزانه بیش از 100 لینک گروه جدید
سلام دوستان امروز می خوام در مورد یه چیز مهم بخث کنم که خودم واقعا توش گیر کردم و تو هر سایتی گشتم رُک جواب نداده بودن بخشی از بازی بتمن آرخام سیتی که باید دختری که گروگان گرفته شده رو با بترنگ نجاتش بدی من خودم حدود یه ماه تو این قسمت بازی گیر کرده بودم و تو هر سایتی می گشتم چیزی نمی فهمیدم .
مشکل از کیفیت بازی شماس در بخش اول بازی یک صفحه ی کوچیک باز میشه که نشون میده می خوای بازی کنی بیای بیرون یا کارای دیگه که ما فقط با تنظیماتش کار داریم در ت
امروز گفت و گوی جالبی بین من و دوستم در مورد یه موضوعی که چندتا پست اخیر در موردش هست اتفاق افتاد. بخش هایی از این گفت و گو رو در ادامه مطلب قرار دادم.
 فرض کن یک روز تصمیم گرفته میشه که مالکیت زمین اشتراکی بشه چطور همچین چیزی میتونه محقق بشه در حالی که هر روز جمعیت در حال تغییره چطور میشه اینکار رو انجام داد طوری که منجر به سوء استفاده و مشکلات دیگه نشه
خب ببین وقتی یه نفر میاد یه تعریفی ارائه میده و سعی در پراکندن و گسترش اون داره باید این جو
✅ما امروز میخوایم اموزش استخراج کردن بیت کوین یا همون جمع کردن بیت کوینو بهتون اموزش بدیم
اول از همه بیت کوین چی هست و ما چرا باید بیت کوین جمع کنیم؟
بیت کوین یک نوع ارز مثل بقیه ارز ها(تومان،ریال،دلار و ...) است که تنها فرقی که با بقیه ارز ها دارد این است که به صورت دیجیتال است و وجود خارجی ندارد ولی از نوع ارزش ارز بسیار بسیار بالاتر از تومان و دلار است .
یک عدد بیت کوین در حال حاضر برابر 9800 دلار (132 میلیون تومان) است .
یک عدد بیت کوین به مراتب عدد
داستان سه کاهن به یک روز از زندگی پیامبر اکرم (ص) در سن چهار سالگی بازمی گردد. در این داستان حلیمه دایه پیامبر در تلاشی قابل توجه، سعی دارد تا جان پیامبر را از گزند کاهنانی نجات دهد که می خواهند بر اساس نشانه های ظاهری پیامبر خاتم (ص)، وی را در کودکی از بین ببرند.

قیصری در مقدمه کوتاهی بر این رمان می نویسد: عاشورا بهانه ای شد تا شماس شامی را بنویسم. بهانه را منتهی الامال شیخ عباس قمی به دستم داد: روایت در روایت، ناب و خواندنی. داستان موسای دیگر و
ری اکت یه کتابخونه یا بهتر بگم یه پلتفرم جاوا اسکریپته که باعث میشه شما بتونید محتویات داخل صفحاتتون رو بصورت زنده بروز رسانی کنید.

به چه درد می خوره ؟
خوب فکر کنید سایت بورس رو دارید طراحی می کنید. یا قیمت لحظه ای طلا و دلار رو می خواید توی سایتتون نشون بدید.

چه تفاوتی با Ajax داره پس ؟
هیچی ! فقط این خیلی شسته رفته تر شده. دیگه نیاز نیست دیتاها رو جیسون کنید و بفرستید و بگیرید و هندل کنید و اگه ارور داد چیکارش کنید و امنیت انتقال اطلاعات رو چک
ثبت رایگان لینک های گروه های روبیکا،میتوانید لینک های گروه خود را به مدت 1 ماه رایگان در سایت ثبت کنید ،متن نوشته شده هر روز ویرایش داده میشود
به دلیل بالا بودن تعرفه های تبلیغات در سراسر اینترنت تصمیم گرفتیم مطلبی اماده کنیم برای ثبت لینک های گروه شما این سایت به مدت 1 ماه تمامی لینک ها را رایگان ثبت خواهد کرد برای ثبت راحت تر به ایدی من در روبیکا مراجعه نمایید 

ورود به ایدی روبیکا✔:لینک

برای ارسال بنر روی لینک زرد رنگ بالا کلیک کنید.
███

وی متولد 6 اسفند 1350 در شهر تهران و فارغ‌التحصیل رشته ادبیات است. آبیار از سال ۱۳۷۶ فعالیت داستان‌نویسی خود را در حوزه هنری آغاز کرد و تاکنون بیش از سی جلد کتاب از وی در قالب رمان و داستان به چاپ رسیده است. مجموعه کتاب های وی که توسط انتشارات سفیراردهال به چاپ رسیده است به شرح ذیل می باشد:
داستان دو پنج، قهرمان قصه خل و چل، زندگی غمبار یک بت خوشبخت، بازآفرینی داستان‌های هزار و یک شب سه جلد، شعرهای یک ماهی سیاه آسمون جل، افسانه چشمه لاغرمردن
از عنفوان کودکی تا همین یکی دو سال پیش، همیشه وقتی می دیدم یکی از هم کلاسی هام توی دوران مدرسه و دانشگاه یه فامیل یا آشنایی چیزی داره توی مدرسه و دانشگاه که یا معلمش هست یا مدیر و معاون و یا حتی استاد، با یه نگاه حسرت بار و منم میخوام طوری نگاهشون می کردم که فکر می کردم حتما چیز خیلی خوبی باید باشه و همیشه فکر می کردم حسرت به دل میمونم توی این مورد. 
دلیل این حسرتم هم این بود که می دیدم اون فامیل چقدر هوای اون هم کلاسی رو داره و اون هم کلاسی برای
خب،لازم نیست بگم ساعت چنده،چند دقیقه دیگه اذان میشه.بیدارم،طبق معمول...بیخوابی خواهر روی منم تاثیر گذاشته.میخوایم برگردیم به گذشته،عادت انسان مرور خاطراته و ازش لذت میبره حتی اگه خاطره ای تلخ باشه،بازم توی ذهنش مرور میکنه.لحظات غم انگیز زندگی حتی ممکنه یه جور تخریب ذهنی باشه،که هر کسی با مرور و مجازات خودش به انجام کار اشتباه،با سرزنش کردن خودش،سعی میکنه برای سوالای بی جواب توی ذهنش جوابی پیدا کنه.اگه به این مرحله رسیدید لازمه یادآوری کن
گپ شهرستان کازرون و تمام شهرها
گپ زدیم آس
مدیرش دوست بچه هاس
ادمین هاش باکلاس
اینم راه راس
اینجاپاتوق باحالاس
ادب نشانه شخصیت شماس 
لینک عضویت گروه تلگرام کازرون

لینک عضویت بهترین لینکدونی فعال رایگان تلگرام
روی بنر زیر کلیک کنید.
اگه کانال با کلیک باز نشد این آی دی کانال هستش:
telro@
AQUA PLAZA
راه اندازی آکواریوم آب شیرین ساده
در این قسمت می خواهیم برای شما از صفر تا صد جمع کردن یک آکواریوم آب شیرین ساده رو به زبان ساده براتون توضیح بدیم طوری که مبتدی ترین افراد نیز بتوانند با خواندن این مطلب یک آکواریوم را به تنهایی جمع کنند.
یکی از مشکلات رایج افراد مبتدی برای جمع کردن یک آکواریوم نداشتن اطلاعات کافی در مورد وسایلی است که در یک آکواریوم به کار می رود که در ادامه قصد داریم تمام این وسایل را برای شما معرفی و نحوه کار کرد آنها
این پست در جواب کامنت یکی از دوستان نوشته شده. دوستی که گفت بهتره کامنتش خصوصی بمونه:)
قبل از اینکه به مشکلی که شما داری جواب بدم، میخوام از آنچه که روزهای اول دانشگاه بر من گذشت بنویسم ... از احساس متناقض و بدی که ترم اول و دوم نسبت به خودم و رشتم داشتم ... به همه ی اینا اینم اضافه کن که تا ترم سه نتونسته بودم با رتبه کنکورم کنار بیام:) . سه ترم با خودم کلنجار میرفتم و احساس بدی نسبت به دانشگاهی که قبول شده بودم و رتبم داشتم ... از اینکه نتونسته بودم ا
باراهنمایی خدمتکار به طبقه بالارفتم و لباسامو تعویض کردم،پائین اومدم وسط سالن همه بایه وضع افتضاحی مشغول رقصیدن بودم لباساشونو باخودم مقایسه کردم کت وشلوار اسپرت من دربرابرلباسای اینا حکم عباو عمامه داشت!به سمت شروین رفتم که نزدیک یه پیرمرد کنار میزمشروبها وایساده بودو خوش وبش میکردن،با دیدن من که به سمتشون میرفتم ادامه حرفشونوقطع کردن نمیفهمیدم چه نقشی داشتم اینجا؟ شروین بایه لبخندنگاهم کردوگفت:
حالت خوبه؟
بله ممنون چطور؟
رنگت پرید
سفر تفریحیه که خیلی از ما از اون حال می کنیم و در مورد اون فکر می کنیم، اما از فواید سفر واسه سلامتی جسمی و روحی باخبر نیستیم. در زندگی روزمره ما بیشتر در مورد بقیه فعالیتای مربوط به سلامت، مثل ورزش و رژیم غذایی، باخبر هستیم. اما باید این رو بدونیم که مسافرت این توانایی رو داره که ما رو از نظر جسمی و روحی سالم تر کنه. شاید آگاه نباشیم، اما سفر می تونه تغییرات مثبت و زیادی رو بسازه که هم در طول سفر و هم در بلندمدت اونو حس می کنیم.
فواید سفرفواید سف

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها